«Сальдо вважає херсонську поліцію своєю власністю», — брат убитого бізнесмена Ігоря Пащенка

09.07.2020 17:08

Колишній мер Херсона Володимир Сальдо вважає, що херсонські правоохоронні органи повністю належать йому. Про це 9 липня під час круглого столу на тему «Бізнес під прицілом: чому українському бізнесу дедалі частіше загрожує небезпека?», що відбувся у пресцентрі «Стоп корупції», заявив брат убитого бізнесмена Денис Пащенко.

Denis Paschenko
Денис Пащенко Фото: СтопКор

«У нашому випадку поліція Херсона повністю ігнорує мою справу та справу вбивства мого брата. Мій брат неодноразово повідомляв правоохоронних органів про погрози на свою адресу, але вони завжди ігнорували всі його заяви. Йому навіть довелось найняти приватну охорону, бо жодної надії на них не було через те, що Сальдо вважає херсонську поліцію своєю власністю.

Убивць мого брата знайшли, але випадково, бо саме ці вбивці готували нові замахи на декількох людей, і завдяки ДНК-тесту правоохоронці змогли пов'язати цих людей з вбивством мого брата.

Але жодних наслідків для замовників цього злочину немає, бо поліція не проводить розслідування цієї справи», — повідомив Денис Пащенко

prestsentr stop coruptsii
Фото: СтопКор

Також Пащенко додав, що у 2016 році сам був викрадений Володимиром Сальдом. За це викрадення Сальдо потрапив під арешт, але завдяки контактам зміг втекти з Домініканської республіки та перетнути кордон України.

«Наразі він перебуває у розшуку, але саме завдяки контактам в органах він зміг відкрити на мене справу. Людина, яка викрала мене, каже, що викрали її».

prestsentr stop coruptsii
Фото: СтопКор

Хочемо нагадати, що 24 травня 2018 року у Херсоні було зухвало вбито підприємця Ігоря Пащенка, бізнесмен мав конфлікт із колишнім мером міста Володимиром Сальдом, якого заарештували в Домініканській республіці за підозрою у скоєнні викрадення. Трагедії передували постійні, протягом двох років, погрози з боку одіозного політика та викрадення брата Ігоря – Дениса Пащенка.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини