Саботаж? У ВККСУ не можуть розглянути справу одіозного судді-п’яниці Глуханчука через прогули членів комісії

26.06.2019 13:11

26 червня на пленарному засіданні ВККСУ мали розглянути питання щодо відповідності займаним посадам 19-ти суддів. У списку – одіозний очільник окружного адмінсуду в Одесі Олег Глуханчук . Однак, прийняття рішення виявилось неможливим через те, що 11-тий член комісії не з’явився в залі засідань.

Відповідно, через недостатню кількість членів комісіїї для проведення кворуму, розгляд даного питання перенесли на іншу дату.

Нагадаємо, одеський суддя Глуханчук прокинувся відомим, коли всю країну облетіли кадри, на яких він разом із колегою, п’яний як чіп, попався патрульним поліцейським. Офіційно пройти тест на алкоголь суддя тоді відмовився. Як і давати пояснення. Але це тому, що говорити не міг, а міг тільки… іржати.

Відтоді справа п'яного судді кочувала з одного суду до іншого, аж поки Приморський райсуд не закрив її. Мовляв, патрульні неправильно склали протокол. При цьому сам Глуханчук на жодне із засідань не прийшов, і за це його відправили – ні, не у відставку, а на курси підвищення кваліфікації. Щоправда, таки відсторонили від здійснення правосуддя на півроку.

Це дисциплінарне провадження стало приводом для проведення кваліфікаційного оцінювання пана Олега. Саме під час оцінювання Вища кваліфікаційна комісія суддів має остаточно вирішити, чи відповідає Глуханчук посаді судді.

«Всі діючі судді мають пройти цю перевірку. А їх багато перевіряють на рахунок компетентності та доброчесності», - коментує голова Громадської ради доброчесності ВККС Роман Маселко, - «Якраз питання доброчесності – це справа громради доброчесності, яка аналізує суддю, збирає всю окремо інформацію, яка стосується його майнового стану чи майна, набутого в чи воно відповідає його доходам, чи воно задекларовано. Це великий шмат, а друге – це навпаки, його поведінка як судді відповідає правилам. Чи виносить правосудні рішення, чи відповідає його поведінка, чи стиль життя судді відповідає великому званню судді».

Журналісти “СтопКору” провели власне розслідування й з'ясували, що окрім пяного дебоширства відомий своїм розкішним стилем життя:  працює пан Глухачук в одній з найдорожчих будівель суду в Одесі, черговий ремонт якої обійшовся в понад 2 мільйони доларів. А кабінет очільника взагалі порівнюють з «міні-Межигір’ям».

А попри середню як для чиновників його рівня зарплату – 25 тисяч на місяць, живе на широку ногу. Має дві престижні автівки – Audi q7 та Volkswagen Multivan. А ще – чималі земельні ділянки, дачі та будинки.

Раніше ми писали: "Брудершафт з Глуханчуком: одіозний суддя відпочив в елітній ресторації у компанії голови ВККС".

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини