Саботаж львівського ДБР змушує активістів реєструвати українські злочини за кордоном

12.11.2019 16:00

Державне бюро розслідувань у Львові місцеві мешканці жартома називають не правоохоронним, а «правопохоронним» органом. Чому найбільше випадків бездіяльності слідчих ДБР фіксують у регіоні, звідки родом очільник бюро Роман Труба? Дивіться в ексклюзивному розслідуванні Альони Середи.

Зацікавленість редакції «СтопКору» саме львівським територіальним відділенням Державного бюро розслідувань невипадкова. Неодноразово активістам громадської організації «Стоп корупції» відмовляли в реєстрації кримінальних проваджень.

Це й стало причиною мандрівок одного з правозахисників Львівського осередку ГО «Стоп корупції», пана Віктора, до країн найближчого зарубіжжя задля подання відомостей про зафіксовані порушення українського законодавства.

Навіть на час нашого візиту до Львова нам не вдалося особисто зустрітися з ним. Цього разу необхідність зареєструвати зафіксовані злочини привела його до Чехії.

Львівські активісти змушені реєструвати відомості про злочини за межами України

«Я змушений їздити в інші країни, щоб повідомляти про злочини, тому що в Україні, зокрема у Львові, ДБР не бажає розслідувати своє безчинство. На мою думку, до цього причетний і пан Труба. Я вважаю, що він дає неправомірні вказівки щодо розслідування цих злочинів, а саме щодо ДБР», – розповідає пан Палас.

Тож активіст обіцяє їздити країнами Європи доти, поки дані відомості не будуть внесені до ЄРДР і не будуть розслідуватись належним чином.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини