Саакашвілі озвучив посаду, на яку призначать найближчим часом

06.05.2020 12:41

Екс-президент Грузії і екс-глава Одеської обласної державної адміністрації Міхеїл Саакашвілі підтвердив, що він буде призначений до Національної ради реформ. 

"Головою виконавчого комітету, а не секретарем", - уточнив Саакашвілі у коментарі DW у середу, 6 травня, у відповідь на прохання підтвердити, що його мають призначити секретарем Національної ради реформ. При цьому Саакашвілі не зміг назвати точну дату свого призначення на посаду - згідно з повідомленнями ЗМІ, це може статися вже у середу,  повідомляє DW.

 

 

Національна рада реформ була створена у 2014 році за указом тогочасного президента України Петра Порошенка.

Вона є "спеціальним консультативно-дорадчим органом при президентові України з питань стратегічного планування, узгодження позицій щодо впровадження в Україні єдиної державної політики реформ та їх реалізації", - вказано на сайті президента України. Персональний склад ради затверджуєтсья президентом України.

Згідно з інформацією на сайті українського президента, у 2014-2018 роках відбулося 28 засідань Національної ради реформ. Останнє засідання, про яке повідомляється на сайті президента, відбулося на початку березня 2018 року.

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини