Ринок «Юність» у Києві остаточно знесли бульдозерами (фото)

Найбільший будівельний ринок столиці «Юність» знесли. Демонтаж торгових точок остаточно завершили.

Ринок «Юність» знищили Фото: телеграм

У Деснянському районі Києва на лісовому масиві знесли останні МАФи найбільшого будівельного ринку столиці «Юність».

Працівники комунального підприємства «Київблагоустрій» знесли понад 80 кіосків будівельного ринку. Демонтаж МАФів, що тривав із серпня 21-го року, практично завершили. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив депутат Київської міської ради Владислав Трубіцин.

Ринок «Юність», що відкрили у 1971р., був найбільшим будівельним ринком Києва. Раніше він називався «Лісовим». Десятки років тому тут продавали сільгосппродукти, згодом почали торгувати перші кооператори. З 2000-х років ринок став будівельним.

Нагадаємо:

  •  Робітники КП «Київблагоустрій», які здійснювали демонтажні роботи, спричини пожежу на ринку «Юність» у Дніпровському районі Києва. Працівники різали контейнер – це і стало причиною пожежі. Масштаби демонтажних робіт на ринку «Юність» вражали – велику частину тимчасових конструкцій повалили.  Утворилися великі купи сміття.
  • 30 серпня на ринку «Юність» комунальні служби столиці розпочали демонтаж незаконних тимчасових конструкцій.

Як повідомляв «СтопКор» раніше, столичні представники малого бізнесу звернулися до депутатів Київської міської ради з проханням долучити їх до обговорення двох проєктів рішення щодо розміщення тимчасових споруд (МАФів). А у червні цього року в мережі з’явилися фото незаконних МАФів Кличка та його друзів-поплічників.

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини