Русаліна: Коли я зіткнулася з корупцією, мені допомогли медіа та підтримка громадськості

10.12.2020 12:26

В Україні одним із найефективніших способів боротьби з корупцією є публічність. Таку думку висловила громадська діячка, меценатка, підприємиця Людмила Русаліна 10 грудня під час всеукраїнського антикорупційного форуму, ініційованого ГО “Стоп корупції”.

antikoruptsiyniy zizd 3 rusalina
Людмила Русаліна Фото: СтопКор

“Такі збори громадського об’єднання “Стоп корупції” стають вже традиційними. На них приїжджають люди з усієї України. Сьогодні осередки цієї організації є в усіх регіонах нашої країни і я вважаю це корисним і для нашої держави, і для бізнесу, і для громадськості, і для кожної людини. Адже насамперед боротьба з корупцією – це обов’язок кожної людини в нашій країні. Чудово, що є так багато небайдужих людей, які просто на громадських засадах приєднуються до цього руху. Я хочу побажати, щоб корупції в нашій країні ставало все менше і менше, тому що саме так потрібно рухатися вперед до європейського рівня життя. Я – не виняток, коли я зіткнулася з корупцією, мені допомогла підтримка медіаспільноти, громадськості. Саме завдяки цьому моя історія стала гучною, і дала сили боротись", – наголосила вона.

Нагадаємо, 10 грудня у столиці офіційно відкрили всеукраїнський антикорупційний форум, присвячений міжнародному Дню боротьби з корупцією.

antikoruptsiyniy zizd2
Фото: СтопКор

До участі у заході запрошено представників ГО «Стоп корупції» з усіх регіонів України. За п’ять років існування проєкту «Стоп корупції» в Україні відкрили 80 регіональних осередків.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини