Житомирська область: за два дні піротехніки знищили 4 боєприпаси, 2 з яких – 50-кілограмові авіабомби

05.02.2020 14:45

4 лютого піротехнічний підрозділ Управління знищив дві авіаційні бомби ФАБ-50 часів минулих війн. Боєприпаси у лісосмузі в селі Яблунець Ємільчинського району знайшов місцевий шукач «чорного золота». Чоловік розкопав землю та на глибині близько 30 см побачив авіабомбу. Він одразу сповістив про знахідку селищного голову, який зателефонував рятувальникам.

За словами селянина з’ясувалось, що його металошукач показав про можливе знаходження поруч ще одного подібного предмету. Під час обстеження ділянки піротехніки знайшли ще один аналогічний боєприпас. Обидві 50-кілограмові знахідки були вилучені та знищені у спеціально відведеному місці.

Ще два вибухонебезпечні предмети часів минулих війн, виявлені в Житомирському та Чуднівському районах, знищені сьогодні. Зокрема, в с. Бурковець на Чуднівщині в канаві біля власного городу пенсіонер знайшов артснаряд калібром 120 мм. Другий боєприпас – протитанкову міну знайшли в лісі мешканці Високої Печі.

Шановні громадяни! Управління ДСНС Житомирщини нагадує, що у разі виявлення підозрілого предмету одразу телефонуйте за номерами екстрених служб «101» та «102». Опишіть фахівцям ДСНС місце, де ви помітили небезпечну знахідку та спробуйте її чимось обгородити. Подібні предмети забороняється брати до рук та здійснювати з ними різноманітні маніпуляції. Обов’язково дочекайтеся приїзду фахівців та покажіть їм місце знаходження боєприпасів.

25.JPG

 

В ДСНС Украины

в Житомирской области

Присоединяйся к нашей армии антикоррупционеров! Подписывайся на нас в Telegaram, Facebook, Youtube и Twitter и Instagram!

Комментарии

другие новости

X