«Зеленый свет» для Ольги Василевской: конкуренты Зе-кандидата на 96-м округе жалуются на админресурс и неравенство условий

23.07.2019 14:00

Напередодні парламентських виборів «у Зеленського» обіцяли унеможливити використання адмінресурсу кандидатами. Саме цьому мала б сприяти й реалізована новою командою влади зміна губернаторів і 70 голів райдержадміністрацій у переддень перегонів. Але чи вдалося виконати задеклароване? На прикладі Київщини з’ясовувала Алла Легеза.

Як наголошують у ЗМІ, новий губернатор активно взявся викорінювати політичну корупцію.

«У Київській ОДА відбулася нарада під керівництвом нового губернатора Бно-Айріяна і першого заступника голови Офісу Президента Сергія Трофімова. На нараду покликали всіх мерів, керівників департаментів. Особливу увагу приділили виборам на 96 окрузі. Трофімов не соромився вичитувати не лише чиновників за підтримку Москаленка, а й міських і селищних голів. Доходило до такого абсурду, що розбиралися ситуації хто і що робив поруч з Москаленком на зустрічах з виборцями. Мерів Трофімов закликав зосередитися на ЗЕ кандидатці», - пишет директор центру «Ейдос», голова Громадської ради НАЗК Віктор Таран.

Викорінення адмінресурсу має вибірковий характер? Адже після цієї наради губернатор попрямував до того самого 96 округу з робочим візитом. І поряд з ним – кандидатка від «Слуги народу» Ольга Василевська-Смаглюк.

Ольга Василевська-Смаглюк - кандидат від "Слуги народу"

Зазначимо, цього тижня Василевська була у супроводі губернатора, минулого – у складі делегації Президента України.

«Це була власна ініціатива губернатора. Просто до нас звернулися, щоб ми підготували певну аналітику з приводу проблемних питань, які є у Вишгороді. З приводу поїздки до Чорнобиля, я була включена в офіційну делегацію, яка супроводжувала президента України Володимира Зеленського, і була включена з адміністрації президента як кандидат від політичної партії влади», – пояснює пані Ольга.

Поки Адміністрація Президента включає одного з претендентів на депутатське крісло до робочої поїздки голови держави, конкуренти пані Василевської нарікають на нерівні умови і політичну корупцію.

«Кандидат в депутати по 96-му окрузі від Зе-команди повністю використовує інформацію, пов’язану з президентом, переводячи їхні якісь адміністративні досягнення на свою кампанію як кандидат. А це неправильно», – наголосила кандидат у народні депутати по 96 округу Юлія Соловйова.

Читайте также: Стовби з мітками: на Київщині кандидати продовжують порушувати виборче законодавство (ФОТО)

Присоединяйся к нашей армии антикоррупционеров! Подписывайся на нас в Telegaram, Facebook, Youtube и Twitter и Instagram!

Комментарии

другие новости

X