Заволодіння майже 700 тис грн – повідомлено про підозру посадовцям Черкаської міськради

20.11.2020 12:50
За процесуального керівництва Черкаської обласної прокуратури повідомлено про підозру у службовій недбалості зі збитками майже 700 тис грн під час ремонту та технічного обслуговування дорожньої інфраструктури посадовцям Черкаської міськради (ч. ч. 1, 2 ст. 367 КК України). Також директорові приватного підприємства, яке виконувало договір про надання цих послуг, повідомлено про підозру у заволодінні коштами (ч. 5 ст. 191 КК України).

За даними слідства, посадовці одного з департаментів міської ради, не перевіривши акти про виконання суб’єктом господарювання робіт, в які підрядником було безпідставно включено 695 382 грн податку на додану вартість, здійснили безпідставну оплату на користь приватної юридичної особи, в той час коли остання не є платником цього податку.

Викрито посадовців прокурорами спільно зі слідчими слідчого управління Головного управління Нацполіції в Черкаській області, за оперативного супроводу Управління СБУ в області.

Примечание: в соответствии со ст. 62 Конституции Украины лицо считается невиновным в совершении преступления и не может быть подвергнуто уголовному наказанию, пока его вина не будет доказана в законном порядке и установлена обвинительным приговором суда.

За матеріалами Черкаської обласної прокуратури

Присоединяйся к нашей армии антикоррупционеров! Подписывайся на нас в Telegaram, Facebook, Youtube и Twitter и Instagram!

Комментарии

другие новости

X