«Закривав очі» на порушення умов перевезень габаритних вантажів – ДБР повідомлено про підозру працівнику Укртрансбезпеки у Житомирській області

17.11.2020 13:24

Слідчі Територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Хмельницькому, повідомили про підозру головному спеціалісту Управління Укртрансбезпеки у Житомирській області в одержанні службовою особою неправомірної вигоди за невчинення такою службовою особою в інтересах того, хто надає неправомірну вигоду дій з використанням наданої їй влади та службового становища, вчинене повторно (ч. 3 ст. 368 КК України).

Слідством встановлено, що працівник Укртрансбезпеки із жовтня 2019 року по березень 2020 року систематично одержував від підприємця неправомірну вигоду за невжиття заходів адміністративного характеру через порушення вимог умов перевезень габаритних вантажів. 

Службова особа встановила «таксу» неправомірної вигоди у сумі 500 гривень та отримувала кошти на власну банківську картку. Слідчими було задокументовано 5 випадків одержання неправомірної вигоди. 

Санкция статьи предусматривает наказание в виде лишения свободы на срок от 5 до 10 лет с лишением права занимать определенные должности или заниматься определенной деятельностью на срок до 3 лет с конфискацией имущества. 

Процесуальне керівництво досудовим розслідуванням у кримінальному провадженні здійснює Житомирська обласна прокуратура. Оперативний супровід - УСБУ в Житомирській області.

Присоединяйся к нашей армии антикоррупционеров! Подписывайся на нас в Telegaram, Facebook, Youtube и Twitter и Instagram!

Комментарии

другие новости

X