За последние сутки полиция открыла 7 уголовных дел из-за выборов 

23.09.2020 10:52

Правоохоронці відкрили 7 кримінальних проваджень через порушення виборчого процесу. Загалом було відкрито вже 73 подібних кримінальних справ.

Police
Фото: УП

Об этом сообщает УНН со ссылкой на пресс-служб Нацполиции.

"Всього упродовж доби до поліції надійшла 51 заява та повідомлення, пов’язані із порушеннями виборчого законодавства. Найбільше повідомлень зафіксовано: в Івано-Франківській – 18, у Кіровоградській – 12, у Дніпропетровській – 8, у Чернігівській – 3, по 2 – у Волинській, Тернопільській, Запорізькій та Полтавській, по 1 – у Сумській та Черкаській областях", - говорится в сообщении.

Зазначається, що всього із 5 вересня територіальні органи Національної поліції зареєстрували 622 повідомлення, пов’язаних із виборчим процесом.

"Упродовж доби до ЄРДР внесено відомості щодо восьми кримінальних правопорушень. Усього до ЄРДР внесено відомості щодо 73 кримінальних правопорушень: 40 – пов’язані з порушенням виборчого законодавства, 33 – пов’язані з виборчим процесом", - додали у Нацполіції.

Окрім того, складено 30 протоколів про вчинення адміністративних правопорушень, пов’язаних з виборчим процесом.

“СтопКор” нагадує, що у Раді зареєстрували законопроєкт щодо голосування на виборах під час самоізоляції.

Присоединяйся к нашей армии антикоррупционеров! Подписывайся на нас в Telegaram, Facebook, Youtube и Twitter и Instagram!

Комментарии

X