З моря поблизу Лівії урятували ще майже 90 мігрантів

22.09.2020 06:24

Как сообщает корреспондент Укринформа, об этом пишет Синьхуа із посиланням на Департамент боротьби із незаконною імміграцією Лівії.

Зазначається, що усі урятовані мігранти мали арабське або африканське походження й намагалися незаконно потрапити до ЄС. У відомстві додали, що надали усім урятованим гуманітарну допомогу. 

“Після повалення режиму Муаммара Каддафі у 2011 році, Лівія поринула у стан небезпеки й хаосу, що спонукав тисячі незаконних мігрантів до спроби перетнути Середземне море, прямуючи до Європи”, - йдеться у матеріалі. 

Нагадаємо: за даними Міжнародної організації з міграції, цього року з моря поблизу Лівії були урятовані й повернені на африканське узбережжя тисячі мігрантів. Багато з тих мігрантів, яких або урятували в морі або арештували на узбережжі, залишаються у переповнених центрах на території Лівії, усупереч неодноразовим закликам міжнародної спільноти стосовно їх закриття.

источник: Укринформ

Присоединяйся к нашей армии антикоррупционеров! Подписывайся на нас в Telegaram, Facebook, Youtube и Twitter и Instagram!

Комментарии

другие новости

X