Я прийшов — тебе нема: активіста “СтопКору” викликали до ДБР, але слідчий не з’явився

13.11.2020 16:55

На допит до Державного бюро розслідувань викликали Віктора Паласа, активіста “Стоп корупції”. Але слідчого у справі не було.

Palas DBR dopyt
Віктор Палас на допиті у ДБР Фото: СтопКор

Допитати як свідка у справі про перевищення службових обов’язків працівниками патрульної поліції Львівщини до Держбюро розслідувань покликали активіста відокремленого львівського підрозділу ГО “Стоп корупції” Віктора Паласа. Він з’явився у приміщенні Бюро, однак слідчий у провадженні — не прийшов, розповідає активіст.

"Чого слідчий у справі не з’явився – мені так і не повідомили. Та і взагалі, як назвати такі дії слідчого? Це службове недбальство ст.367 ККУ. Його мали б притягнути до дисциплінарної відповідальності відповідно до положень статуту поліції", — заявив Віктор Палас.

Palas DBR dopyt
Активіста викликали на допит Фото: СтопКор

Активіста хотів допитати інший слідчий. "Але ж він не був у складі слідчих у цій справі! І що б він у мене питав?" — зазначив Віктор Палас.

Після Паласа до ДБР прийшли люди, які причетні до конфлікту. Їх теж мали допитати. Але через відсутність слідчого цього не відбулося.

Торік Віктор Палас їхав на збори активістів. Але потрапити туди не вийшло. Автівку Паласа протаранили, врізалися у бампер. Активіст каже, що це було зроблено навмисно.

"Ба більше! Ті, хто спричинив ДТП, намагалися вибити з мене гроші і домовитися з поліцією. Останнє у них майже вийшло. Бо чомусь патрульні записали, що я відмовився проходити тест на драгері. Але це неправда. Вони самі того не хотіли робити. І після оформлення аварії я сам поїхав до медзакладу здати аналіз на можливий алкоголь в організмі", — зазначив він.

Але тест нічого не виявив, підсумував активіст. "Це непоодинокі приклади, як правоохоронці працюють у змові з подібними шахраями", — додав він.

Правоохоронці, своєю чергою, вини у скоєнні злочину не визнають.

Читать также:
Присоединяйся к нашей армии антикоррупционеров! Подписывайся на нас в Telegaram, Facebook, Youtube и Twitter и Instagram!

Комментарии

другие новости

X