Вимагання від онкохворого неправомірної вигоди за операцію – викрито лікаря Луганського обласного онкологічного диспансеру (ФОТО)

20.11.2020 18:18

За процесуального Луганської обласної прокуратури викрито лікаря хірургічного відділення обласного клінічного онкологічного диспансеру за фактом вимагання та одержання неправомірної вигоди за проведення операції та лікування онкохворого (ч. 3 ст. 354 КК України).

За даними слідства, лікар вимагав та одержав від 15 тис грн за проведену операцію, виписку з медичного закладу та подальше амбулаторне лікування.

За результатами обшуку приміщення лікарні правоохоронці вилучили отримані медиком грошові кошти. Наразі вирішується питання щодо повідомлення йому про підозру та обрання запобіжного заходу.

Слідчі і процесуальні дії здійснюються спільно зі слідчим управлінням Головного управління Нацполіції в Луганській області та Головним відділом боротьби з корупцією та організованою злочинністю Головного управління СБУ в Донецькій та Луганській областях.

Напоминаем, согласно ст. 62 Конституции Украины лицо считается невиновным в совершении преступления и не может быть подвергнуто уголовному наказанию, пока его вина не будет доказана в законном порядке и установлена обвинительным приговором суда.

За матеріалами Луганської обласної прокуратури

Присоединяйся к нашей армии антикоррупционеров! Подписывайся на нас в Telegaram, Facebook, Youtube и Twitter и Instagram!

Комментарии

другие новости

X