Вимагання 100 тис грн хабара щомісячно – викрито посадовця ДФС на Харківщині (ФОТО)

17.11.2020 16:31

За процесуального керівництва Харківської обласної прокуратури повідомлено про підозру начальнику одного з оперативних відділів Головного управління ДФС України в Харківській області за фактом одержання неправомірної вигоди, поєднаного з вимаганням (ч. 3 ст. 368 КК України).

За даними слідства, посадовець вимагав від фізичної особи-підприємця неправомірну вигоду в розмірі 100 тис грн щомісячно. Він обіцяв не перешкоджати господарській діяльності підприємця, а саме не вживати відповідних заходів оперативного реагування щодо нього.

Правоохоронці задокументували два епізоди одержання неправомірної вигоди на загальну суму 170 тис грн.

У ході обшуку, проведеного за місцем мешкання підозрюваного, вилучено грошові кошти та документи.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснює територіальне управління ДБР, розташоване в м. Полтаві, оперативний супровід — Управління СБУ в Харківській області.

Напомним, согласно ст. 62 Конституции Украины лицо считается невиновным в совершении преступления и не может быть подвергнуто уголовному наказанию, пока его вина не будет доказана в законном порядке и установлена обвинительным приговором суда.

Присоединяйся к нашей армии антикоррупционеров! Подписывайся на нас в Telegaram, Facebook, Youtube и Twitter и Instagram!

Комментарии

другие новости

X