"Власть украла мандат" Ляшко обвинил власти в подкупе избирателей и пообещал вернуться 

28.10.2020 14:45

Лідер Радикальної партії Олег Ляшко записав відеозвернення, у якому заявив, що влада вкрала його мандат за допомогою підкупу виборців. Також він пообіцяв повернутися. 

lyashko
Фото: УП

Об этом пишет Украинская правда.

"Центральна виборча комісія повідомляє про те, що вибори в 208 окрузі виграв мій конкурент кандидат від влади Анатолій Гунько. Але я думаю, що навряд чи в Україні знайдеться хоч одна притомна людина, яка може повірити в те, що на моїй рідній Чернігівщині переміг у Ляшка Гунько, якого ніхто знать не знав. Перемогу отримав я, отримала моя команда. Але ми не змогли подолати підкуп і фальсифікації", - сказал Ляшко.

Ляшко, вдягнений у куртку з емблемою футбольного клубу "Шахтар" Ріната Ахметова, записав відеозвернення на тлі осіннього пейзажу та кудахтання курей.

Лідер "радикалів" апелює до соціологічних опитувань, які показували його перевагу. Також Ляшко зазначає, що паралельно на місцевих виборах у цьому окрузі його політсила "набрала вдвічі більше за партію влади". Здаватися, політик не збирається, обіцяючи не лише свій "камбек", а й повернення до парламенту фракції "Радикальна партія".

Як повідомляв “СтопКор” раніше, Ляшко програв проміжні вибори до Верховної Ради.

Присоединяйся к нашей армии антикоррупционеров! Подписывайся на нас в Telegaram, Facebook, Youtube и Twitter и Instagram!

Комментарии

другие новости

X