Власть не отказалась от плана Б - перенос местных выборов, - Рейтерович

04.06.2020 11:03

Місцеві вибори можуть перенести. Про це 4 червня під час круглого столу «Місцеві вибори-2020. Особливості та виклики» сказав керівник програм Українського центру  суспільного розвитку Ігор Рейтерович.

У столиці стратував круглий стіл про місцеві вибори-2020 Фото: СтопКор

«Влада, за великим рахунком, не відмовилась від плану Б – перенесення цих виборів. Очільник ЦВК в одному з інтерв’ю сказав: «Ми можемо не мати надзвичайно стану, однак можемо мати обмеження виборчих прав». Посилення ролі ЦВК – не та історія, яка стосується місцевих виборів. Зараз ми бачимо протистояння між місцевою та центральною владою. Вибори будуть під час епідемії. Ми в регіонах що бачимо? На місцевих виборах агітатори працюють «в полі». Представники невеличких партій на місцях вже набирають агітаторів. Проте люди не знають, чи хочуть йти голосувати, тож можливо, політичним силам доведеться виходити на інший рівень», - сказал он.

Ігор Рейтерович Фото: СтопКор

По словам главы столичной организации ВО «Батькивщина» Виталия Нестора, местные выборы могут не состояться из-за дефицита финансирования.

«У бюджеті на вибори було закладено 2,2 млрд гривень. Це оплата роботи людей, які будуть брати участь у виборах. Через карантин бюджет скоротили на 1 млрд. Тому вибори можуть не відбутись у зв’язку з недостатнім фінансуванням. Держава не відповідатиме за проведення виборів у цілому, оскільки частина фінансових зобов’язань ляже на плечі місцевих бюджетів», - отметил Нестор.

Как отметил координатор ОО «Стоп коррупции» Роман Бочкала, местные бюджеты не были готовы к этим расходам.

Роман Бочкала Фото: СтопКор

«Я так понимаю, в местных бюджетах расходы на выборы не были предусмотрены. В них каждая копейка посчитана », - добавил он.

Читать также:
Присоединяйся к нашей армии антикоррупционеров! Подписывайся на нас в Telegaram, Facebook, Youtube и Twitter и Instagram!

Комментарии

X