Візит президента Польщі до України відтерміновується

14.03.2020 16:41

У зв'язку з розповсюдженням коронавірусу президент Польщі Анджей Дуда може скасувати свій візит до України.

Про це Дуда заявив в ефірі "Polsat News", передає "Укринформ".

"Звичайно, у нас був план поїхати трохи пізніше в Україну, в річницю Катинського злочину, і там на так званих катинських кладовищах запалити лампадки, покласти квіти і помолитися на могилах вбитих польських офіцерів та службовців. Але саме в Україну, а не Росію. Однак з огляду на нинішню ситуацію (розповсюдження коронавірусу – ред.), ніхто не може сказати, чи буде ці плани реалізовано",- зазначив Дуда.

Як повідомляв Укрінформ, віцепрем'єр-міністр, міністр культури і національної спадщини Польщі Пьотр Глінський раніше інформував, що Дуда планує 13 квітня бути у Харкові на Катинському цвинтарі.

Глава польського уряду Пьотр Мюллер в суботу в радіо ZET повідомив, що рішення про те, чи польська делегація на чолі з прем'єр-міністром Матеушом Моравецьким поїде 10 квітня до Смоленська і Катині буде ухвалюватися на наступному тижні. Він не виключив, що візит може бути скасовано, зокрема через обмеження авіасполучень через коронавірус.

Присоединяйся к нашей армии антикоррупционеров! Подписывайся на нас в Telegaram, Facebook, Youtube и Twitter и Instagram!

Комментарии

X