Вірменія та Азербайджан збираються провести переговори у Москві

09.10.2020 11:20

Міністрів закордонних справ Вірменії та Азербайджану запросили у Москву для проведення переговорів щодо ситуації в Нагірному Карабасі. Повідомляється, що будуть обговорені питання про передачу тіл загиблих військовослужбовців та обміну полоненими.

Nagorno-Karabakh
Фото: Sputnik Армения

Об этом пишет РБК-Украина.

"Після серії телефонних переговорів з президентом Азербайджанської Республіки Ільхамом Алієвим і прем'єр-міністром Республіки Вірменія Ніколом Пашиняном президент Російської Федерації звертається із закликом припинити бойові дії, що ведуться в зоні нагірно-карабаського конфлікту, з гуманітарних міркувань", - говорится в сообщении.

Нагадаємо, ситуація в Нагірному Карабасі загострилася 27 вересня, відтоді там тривають активні бойові дії між Азербайджаном і Вірменією. Обидві сторони повідомляють про вбитих і поранених, в тому числі серед цивільного населення.

Как сообщал "СтопКор" ранее, Європейський союз планує введення санкцій проти чинного президента Білорусі Олександра Лукашенка.

Читать также:
Присоединяйся к нашей армии антикоррупционеров! Подписывайся на нас в Telegaram, Facebook, Youtube и Twitter и Instagram!

Комментарии

другие новости

X