Військовослужбовця судитимуть за скоєння ДТП на Чернігівщині

16.11.2020 13:31

Військовою прокуратурою Чернігівського гарнізону Спеціалізованої прокуратури у військовій та оборонній сфері Центрального регіону до Прилуцького міськрайонного суду скеровано обвинувальний акт стосовно сержанта-контрактника за фактом порушення правил безпеки дорожнього руху, що спричинило потерпілому середньої тяжкості тілесне ушкодження та залишення в небезпеці (ч. 1 ст. 286, ч. 1 ст. 135 КК України).

Встановлено, що військовослужбовець Прилуцького об’єднаного територіального центру комплектування та соціальної підтримки у серпні 2020 року під час керування автомобілем «Ford Focus», перебуваючи в стані алкогольного сп’яніння, скоїв наїзд на двох дівчат, які здійснювали перехід проїзної частини по нерегульованому пішохідному переходу в м. Прилуки. Після цього він покинув місце пригоди та залишив потерпілих в небезпеці.

Одна з потерпілих зазнала численних тілесних ушкоджень та перебувала в небезпечному для життя стані.

Примечание: в соответствии со ст. 62 Конституции Украины лицо считается невиновным в совершении преступления и не может быть подвергнуто уголовному наказанию, пока его вина не будет доказана в законном порядке и установлена обвинительным приговором суда.

За матеріалами Спеціалізованої прокуратури
у військовій та оборонній сфері Центрального регіону

Присоединяйся к нашей армии антикоррупционеров! Подписывайся на нас в Telegaram, Facebook, Youtube и Twitter и Instagram!

Комментарии

другие новости

X