«Відкриті» офшори: журналісти проєкту «Стоп корупції» розкриють таємниці бізнесу українських політиків

16.11.2020 15:32

16 листопада у столичному офісі ГО «Стоп корупції» журналісти однойменного проєкту розслідувань пройшли тренінг із тренером від YouControl, на якому дізнались про новий функціонал системи.

youcontrol trening
Для журналістів провели онлайн-тренінг Фото: СтопКор

«Що дійсно класно, так це нова функція щодо офшорів, яка показує, як українські компанії співпрацюють із так званими «острівними» державами. До прикладу, коли вони мають можливість імпортувати та експортувати товари з того ж Кіпру. Такі навички та вміння точно знадобляться в роботі журналіста-розслідувача», – розповідає Марія Гураль.

YouControl — аналітична система для комплаєнсу, аналізу ринків, ділової розвідки та розслідувань. У системі зібрана інформація про всіх суб'єктів господарювання України та дані про фізичних осіб з понад 80 державних реєстрів та 8 аналітичних інструментів. Система постійно оновлюється, відстежує зміни в держреєстрах і візуалізує зв’язки між афілійованими особами.

youcontrol trening
Фото: СтопКор

За словами іншої журналістки Алли Легези, завдяки новому функціоналу можна легко дізнатись, хто є кінцевим бенефіціаром фірми, яка співпрацювала з закордонними партнерами або уникала сплати податків.

Крім того, покращилась робота із судовими справами.

«Тепер можна навіть не відкриваючи зрозуміти, у чому суть справи – одразу видно, про які порушення йдеться», – додала вона.

Зазначимо, команда молодих та амбіційних журналістів-розслідувачів проєкту не втомлюються покращувати свої знання та навички, напрацьовувати нові вміння задля того, аби робити ще глибші та захопливі сюжети.

Читать также:
Присоединяйся к нашей армии антикоррупционеров! Подписывайся на нас в Telegaram, Facebook, Youtube и Twitter и Instagram!

Комментарии

другие новости

X