«Відкати» за підписання договорів підряду – повідомлено про підозру посадовцям держпідприємства на Волині

18.11.2020 12:54
За процесуального керівництва Волинської обласної прокуратури викрито та повідомлено про підозру двом заступникам директора
держпідприємства служби місцевих автомобільних доріг однієї з областей у вимаганні та одержанні від суб’єктів господарювання неправомірної вигоди (ч.3 ст. 368 КК України).

За даними слідства, посадовці налагодили схему одержання від підприємців "відкатів" у розмірі 20% від вартості виконаних за договорами підряду робіт зі встановлення систем відеоспостереження на об’єктах будівництва та автодорогах на території Волинської області. Задокументовано два епізоди одержання хабарів на загальну суму 48 тис грн.

У ході проведення санкціонованих судом обшуків у фігурантів провадження та інших осіб, чия причетність до вчинення цього кримінального правопорушення встановлюється, вилучено 130 тис грн, 2800 дол США та 1600 євро, печатки семи різних підприємств, чорнові записи, травматичний пістолет, ніж, набої до гладкоствольної рушниці, комп’ютерну техніку, системи відеоспостереження й мобільні телефони.

Викриття посадовців – спільна робота прокурорів, Управління стратегічних розслідувань у Волинській області ДСР Нацполіції України та Головного управління Нацполіції в області.

Примечание: в соответствии со ст. 62 Конституции Украины лицо считается невиновным в совершении преступления и не может быть подвергнуто уголовному наказанию, пока его вина не будет доказана в законном порядке и установлена обвинительным приговором суда.

За матеріалами Волинської обласної прокуратури

Присоединяйся к нашей армии антикоррупционеров! Подписывайся на нас в Telegaram, Facebook, Youtube и Twitter и Instagram!

Комментарии

другие новости

X