И.о. Антимонопольный комитет прокомментировала свои связи с Зеленским

16.07.2020 10:46

Виконувачка обов'язків голови Антимонопольного комітету України Ольга Піщанська прокоментувала інформацію про зв'язок її сестри, підприємниці Світлани Піщанської і президента України Володимира Зеленського. 

Antimonopolniy Komitet
Фото: АМКУ

"Я - сестра Світлани Піщанської. Але я хочу зазначити, що інформація подається в дещо спотвореному вигляді. Особливо щодо переписування якогось майна. Якщо подивитися відкриті джерела, декларацію, то можна побачити зовсім іншу картину", - заявила Піщанська, відповідаючи в інтерв'ю на запитання журналістки телепроєкту "Перша шпальта" Яни Панюшкіної про те, чи була Світлана Піщанська сусідкою Зеленського в Кривому Розі, чи була спонсором "Слуги народу" і чи правда Зеленський переписав на неї свій бізнес в Італії.

"Що стосується мене, то я б хотіла зазначити, що весь свій шлях я створювала сама", - додала Ольга Піщанська.

За її словами, у неї багаторічний досвід роботи на різних підприємствах України як державної форми власності, так і приватної форми власності, так і в акціонерних товариствах.

"У мене освіта. У мене, крім сестри Світлани Піщанської, ще безліч співпраці з людьми, з фахівцями з різних сфер. І тому я вважаю, що мене треба оцінювати з усіх боків, не як одну зі сторін родичів", - зазначає в. о. голови АМКУ.

Читайте на "Цензор.НЕТ": Проєкт постанови про призначення Піщанської главою АМКУ зареєстрували у ВР

"Тобто про кумівство не йдеться?" - запитала Панюшкіна.

"Я вважаю, що мене призначили як мене. Більше того, я на цьому наполягаю. Також у відкритих джерелах ви можете побачити мій трудовий шлях. Ви можете зв'язуватися з людьми, з якими я раніше співпрацювала. Я цього не боюся. Запитати, що люди про мене думають, як зі мною працювалося", — відповіла Ольга Піщанська.

Об этом пишет The page.

Читать также:
Присоединяйся к нашей армии антикоррупционеров! Подписывайся на нас в Telegaram, Facebook, Youtube и Twitter и Instagram!

Комментарии

другие новости

X