У Зеленського готують “чистки” ЗМІ в Україні: відомо, які канали можуть зникнути

13.08.2019 12:44

Партія Володимира Зеленського "Слуга народу" анонсувала ухвалення закону про ЗМІ, щоб істотно "почистити" ряди українських телеканалів. 

Новообраний народний депутат від "Слуги народу" Микита Потураєв розповів про те, що пропрезидентська політична сила готує спеціальний закон про ЗМІ, передає "Діалог", посилаючись на "Обозреватель".

"Законопроєкт про аудіовізуальні послуги, який повинен замінити собою закони про Нацраду і про телебачення та радіомовлення, друковані ЗМІ. В Україні повинні існувати тільки громадські та приватні медіа, на мою думку", – заявив політик.

Ба більше, Потураєв озвучив назви лише кількох медіа, які можуть існувати в Україні.

"Я не бачу поки що можливості існування в Україні потужних мовників, крім чотирьох: "Громадське", "1 + 1", StarLight (холдинг об'єднує три телеканали: ICTV, СТБ, Новий канал. – ред.), "Україна".

Я не про те, що треба закривати, просто не бачу, де взяти гроші для їхнього існування. З ринку? Де їх взяти?" – пояснив він.

Також в "Слузі народу" впевнені, що норми про деолігархізацію ЗМІ варто прописати в одному законі про аудіовізуальні послуги, щоб був "один великий медійний акт, в якому було б все, що стосується медіа".

Читать также:
Присоединяйся к нашей армии антикоррупционеров! Подписывайся на нас в Telegaram, Facebook, Youtube и Twitter и Instagram!

Комментарии

X