В столице по заявлению бывшего чиновника "Укрзализныци" Рязанцева полиция вызвала журналистку на допрос (фото)

07.07.2020 14:05

7 червня у Печерському ГУ НП мав відбутись допит у якості свідка редактора інформаційного порталу stopcor.org за заявою колишнього посадовця «Укрзалізниці» Андрія Рязанцева. Про це вона повідомила з місця події.

Pecherske upravlinnya policii kiev
Редакторку "СтопКору" викликали на допит Фото: СтопКор

«Разом із адвокатом Богданом Хмельницьким ми прибули на місце за 5 хвилин до призначеного часу – о 9:25 ранку. Нас зустріла слідча, з якою я спілкувалась телефоном. Вона повідомила, що має поїхати у термінових справах і мене допитуватиме її колега. Нас це не влаштувало і ми домовились перенести зустріч», – розповіла редакторка.

За словами адвоката Богдана Хмельницького, ситуація, в якій правоохоронці допомагають Рязанцеву – комічна.

«Рязанцев заявив, що його дані були викладені на наших ресурсах. Проте це маячня, адже ніхто даних не викладав. І по-друге, питання. Чоловік, дуже схожий на Рязанцева, побив Наталію Ночвай і є доказова база – це відео. Проте чомусь у цьому випадку поліція не намагається його притягти до відповідальності, а просто допомагає Рязанцеву приховати це», - подчеркнул он.

Нагадаємо, раніше Наталія Ночвай розповіла в интервью про те, як тривалий час потерпала від насильства з боку колишнього директора з економіки та фінансів «Укрзалізниці» Андрія Рязанцева.  Їй вдалося відзняти відео, на якому видно, як схожий на посадовця чиновник б’є жінку. Саме після його оприлюднення Рязанцева звільнили.

Наталія Ночвай Фото: скріншот
Читать также:
Присоединяйся к нашей армии антикоррупционеров! Подписывайся на нас в Telegaram, Facebook, Youtube и Twitter и Instagram!

Комментарии

X