У столиці Грузії озброєний нападник захопив дев’ятьох заручників

20.11.2020 17:33

У п'ятницю 20 листопада начальник патрульної поліції Грузії Важа Сірадзе повідомив журналістам, що у розташованій на проспекті Церетелі у Тбілісі будівлі мікрофінансової організації "Ем-Бі-Сі" озброєний злочинець захопив у заручники дев'ятьох людей. Про це повідомляє "Интерфакс-Украина".

Police Georgia
Фото: ua

"Дев'ять заручників, один озброєний злочинець", - сказал он.

Сірадзе закликав ЗМІ не вести прямі репортажі з місця подій, щоб не заважати співробітникам правоохоронних органів проводити спецоперацію.

МВС Грузії, у свою чергу, повідомило, що "отримавши повідомлення про напад, співробітники поліції в режимі оперативного реагування оточили територію навколо місця події. Наразі мобілізовані на місце співробітники правоохоронних органів проводять всі необхідні та невідкладні заходи, а також проводяться слідчі та оперативні заходи".

Розслідування ведеться за фактом незаконного придбання, зберігання, носіння вогнепальної зброї та грабежу за статтями 236 і 179 КК Грузії, йдеться у повідомленні відомства.

Як повідомляв "СтопКор" раніше, у Києві шахраї крали гроші з банківських рахунків.

Читать также:
Присоединяйся к нашей армии антикоррупционеров! Подписывайся на нас в Telegaram, Facebook, Youtube и Twitter и Instagram!

Комментарии

другие новости

X