В «Слуге народа» рассказали, как выйти из конституционного кризиса

30.10.2020 23:58

Для того, щоб вийти із конституційної кризи, яку спричинило рішення КСУ щодо незаконного збагачення, Верховна рада повинна негайно ухвалити законопроєкт Володимира Зеленського про довіру до судочинства. Про це йдеться в офіційній заяві «Слуги народу».

KSU
Фото: Укринформ

У ній сказано, що в Україні нині є три шляхи для виходу з кризи: саморозпуск Конституційного суду, залучення вулиці до вирішення цієї проблеми або ухвалення законопроєкту «Про відновлення суспільної довіри до конституційного судочинства».

"Перший шлях є нереалістичним з огляду на поведінку суддів протягом цього тижня. Другий шлях створює додаткові небезпеки для державності. Тож третій шлях виходу з кризи залишається безальтернативним", - заявили в «Слузі народу», передає "Слово и Дело".

У партії закликали усіх проукраїнських налаштованих депутатів об’єднатися для виходу з ситуації та «згадати, що Верховна Рада вже ухвалювала політико-правові рішення для виходу з аналогічних криз».

Нагадаємо, 27 жовтня судді КСУ на закритому засіданні визнали неконституційною кримінальну відповідальність за недостовірне декларування. На рішення суду відреагували в ЄС.

Президент України Володимир Зеленський 29 жовтня подав до Верховної ради законопроект, яким пропонує звільнити весь склад Конституційного суду.

Як повідомляв "СтопКор" раніше, ЦВК визнала обраними 84 голів у 23 областях.

Читать также:
Присоединяйся к нашей армии антикоррупционеров! Подписывайся на нас в Telegaram, Facebook, Youtube и Twitter и Instagram!

Комментарии

другие новости

X