У “Слуги народу” нове гасло – подробиці

29.07.2020 10:59

Партія "Слуга народу" на місцевих виборах вирішила змінити гасло "Зробимо їх разом", під з яким у 2019 році Володимир Зеленський не тільки сам став президентом, але й провів свою монобільшість у Верховну раду, на інше.

Sluga narodu
Фото: focus.ua

"Ні, точно ні (не "зробимо їх разом" – ред.). Є кілька сенсів, які ми будемо використовувати, наприклад, "вирішимо це разом" – тобто збільшення доступу до прийняття рішень, народовладдя",  повідомив голова партії "Слуга народу" нардеп Олександр Корнієнко в інтерв’ю "Украинской правде".

Він пояснив, що наразі парламентарі опрацьовують закони з пакету про народовладдя – закон про референдум зараз на другому читанні. Крім того, є пакет про місцеві ініціативи, щоб дати можливість проговорювати людям рішення рад попередньо. Є про відкликання депутата за народною ініціативою.

Також, за словами Корнієнка, "точно буде якесь гасло, пов'язане з конкретними результатами", яких досягла "Слуга народу".

Наразі форму цих меседжів ще обговорюють.

Він пояснив, що місцева кампанія відбуватиметься на двох рівнях – на національному і місцевому.  Крім того, у кожному місті буде "своя окрема історія", мовляв, "хтось буде проти діючого мера боротися, хтось буде проти системи, хтось буде за щось, хтось буде новий, хтось старий".

Корнієнко відзначив, що наразі він є керівником кампанії по всій країні, а по Києву – він політичний куратор.

За його словами, їхній штаб виглядає як "центральний орган, як міністерство" – тобто "міністерство у створює політику, а от обласні штаби на місцях щось реалізують".

Присоединяйся к нашей армии антикоррупционеров! Подписывайся на нас в Telegaram, Facebook, Youtube и Twitter и Instagram!

Комментарии

другие новости

X