В ОАСК дали месяц директору НАБУ Сытнику, чтобы покинуть пост

27.10.2020 11:44

У Окружному адміністративному суді Києва повідомили, що рішення про звільнення директора Національного антикорупційного бюро України Артема Ситника не виконується більше місяця. У ОАСК вважають це порушенням закону і вимагають від Ситника покинути свій пост.

sitnik
Фото: РБК-Украина

Об этом пишет РБК-Украина з посиланням на пресслужбу суду.

У зв'язку з цим суд ухвалив направити окремі ухвали. Зокрема, Державному бюро розслідувань надати вказівку щодо відкриття справ за статтями 109 (захоплення влади, - ред.), частиною 4 статті 382 (невиконання судового рішення, - ред.), частинами 1 та 2 статті 353 КК України (самовільне присвоєння владних повноважень, - ред.).

КМУ надати вказівку щодо вжиття заходів щодо забезпечення виконання законів та Конституції України. РНБО надати вказівку щодо здійснення заходів по координації і контролю діяльності НАБУ щодо виконання рішення Конституційного суду.

Мін’юсту рекомендувати внести зміни до Єдиного державного реєстру юридичних осіб на підставі згаданого рішення КСУ.

"ОАСК встановлено термін - 1 місяць для подання звітів про виконання рішення", - говорится в сообщении.

Суд прийняв рішення про звільнення Ситника, розглядаючи позов колишнього співробітника НАБУ Олександра Карєєва до директора НАБУ про незаконність його звільнення.

Как сообщал "СтопКор" ранее, Кабмін забрав гроші у хворих на рак і віддав на «Велике будівництво» Зеленського.

Читать также:
Присоединяйся к нашей армии антикоррупционеров! Подписывайся на нас в Telegaram, Facebook, Youtube и Twitter и Instagram!

Комментарии

другие новости

X