В МОН заявили, что Украина полностью готова к дистанционному обучению 

28.10.2020 14:08

Т.в.о. міністра освіти і науки Сергій Шкарлет заявив, що Україна тепер повністю готова до впровадження дистанційної навчання. Також він додав, що дистанційна освіта ніколи не зможе замінити формат живого спілкування.

Shkarlet
Фото: stu.cn.ua

Об этом пишет РБК-Украина.

"Лунають закиди стосовно того, що Україна не готова до дистанційного навчання - це образа для більшості педагогічних працівників... Україна на сьогодні відносно готова до дистанційної форми освіти", - вказано у повідомленні.

Шкарлет підкреслив, що такий формат навчання ніколи не замінить реальне спілкування, яке є при очному навчанні.

"Завжди дистанційну освіту розглядали, як можливість здобування додаткових переваг. Але є той факт, що "червоний" рівень епідемічної небезпеки передбачає проведення виключно дистанційних занять", - зазначив очільник МОН.

Він додав, що організація освітнього процесу в дистанційному чи змішаному форматах в умовах пандемії потребує не лише коштів, а й значною мірою бажання і прагнення до змін, роботи та організації керівників закладів освіти.

Как сообщал "СтопКор" ранее, на Житомирщині зайнято майже 90% усіх ліжок для хворих на COVID-19.

Читать также:
Присоединяйся к нашей армии антикоррупционеров! Подписывайся на нас в Telegaram, Facebook, Youtube и Twitter и Instagram!

Комментарии

другие новости

X