В МОН рассказали, как будут учиться дети в "красной зоне"

21.10.2020 23:12

Формат навчання у закладах освіти буде залежати від епідемічної ситуації у населених пунктах. Проте, школи у "червоній зоні" карантину залишаться на дистанційному навчанні.

School
Фото: nus.org.ua

Про це заявив тимчасовий виконувач обов'язків міністра освіти і науки України Сергій Шкарлет у своєму Telegram-каналі, передає "Парламент".

За його словами, міністерство прагне забезпечити навчання дітей в повноформатному режимі, аде зараз ситуація складна та вимагає відповідальності.

"Діти мають навчатися в повноформатному режимі та здобувати якісну освіту. Залежно від епідемічного кольору регіону дехто розпочне очне навчання, дехто, якщо це буде "червона зона", залишиться на дистанційному", - наголосив Шкарлет.

Він також додав, що міністерство намагатиметься після канікул забезпечити навчання учнів 1-4 класів в очному форматі, але учні 5-11 класів навчатимуться у змішаному або дистанційному форматах залежно від епідемічної ситуації.

"Ми розраховуємо на найкращий сценарій, але продовжуємо готуватися до різних викликів", - добавил он.

Как сообщал "СтопКор" ранее, президент назвал умову запровадження жорсткого карантину в Україні.

Читать также:
Присоединяйся к нашей армии антикоррупционеров! Подписывайся на нас в Telegaram, Facebook, Youtube и Twitter и Instagram!

Комментарии

другие новости

X