В городах Польши отменяют празднование Нового года

21.10.2020 20:13

Через поширення COVID-19 місцева влада Гдині та Гданську вирішила скасувати святкування Нового року. Окрім найбільших міст про скасування святкувань також заявили влада Ченстохови.

New Year Poland
Фото: poradnuk.com.ua

Про це повідомляє "Європейська правда" з посиланням на "Gazeta Wyborcza", передає "ZN.UA".

Впродовж останніх десятиліть на Новий рік у цих містах відбувалися грандіозні концерти під відкритим небом, під час яких також було шоу феєрверків, яке з часом, з міркувань захисту тварин, перетворилося у лазерне шоу.

Відповідне рішення місцева влада прийняла після того, як 17 жовтня про скасування святкування повідомили у Варшаві та Познані.

Наразі в Польщі існує заборона збиратися компаніями, кількість яких перевищує 20 осіб. Якщо вона буде актуальною й наприкінці грудня, то святкування Нового року стане взагалі неможливим.

Варто зауважити, що на таке рішення польської влади вплинули й економічні чинники, адже святкування Нового року обходиться приблизно в 1 млн злотих. На сьогодні такі витрати вважаються марнотратством, адже економіка вже встигла постраждати від пандемії коронавірусу.

Як повідомляв "СтопКор" раніше, за добу в Україні зафиксировано понад 6700 випадків COVID-19.

Читать также:
Присоединяйся к нашей армии антикоррупционеров! Подписывайся на нас в Telegaram, Facebook, Youtube и Twitter и Instagram!

Комментарии

другие новости

X