В Минкульте заявили, что Томос не является предметом одного из расследований ГБР по Порошенко

21.06.2020 14:57

Очільник Мінкульту Олександр Ткаченко заперечив, що предметом одного з розслідувань ДБР щодо експрезидента Петра Порошенка став Томос.

Фото: пресслужба президента

"Церква має залишатись поза політикою. Мені дивно чути заяви, як з боку колишнього президента Порошенка, так і представників ПЦУ, що Томос став предметом розслідування ДБР", — написав Міністр культури та інформаційної політики.

За його словами, ця інформація не відповідає дійсності, а ДБР розслідує позов почесного патріарха до експрезидента.

"Автокефалія і Томос — це церковна справа. А позов почесного патріарха до колишнього президента — справа юридична і жодним чином не стосується статусу ПЦУ ані в державі, ані у світовому православ'ї", — уточнив він, передає "Hromadske".

18 червня у Державному бюро розслідувань підтвердили, що проти експрезидента Петра Порошенка порушили нову кримінальну справу — через створення помісної Православної церкви України.

ПЦУ вважає відкриття провадження стосовно Порошенка через отримання Томосу українською автокефальною церквою переслідуванням і тиском на церкву та вірян.

Читать также:
Присоединяйся к нашей армии антикоррупционеров! Подписывайся на нас в Telegaram, Facebook, Youtube и Twitter и Instagram!

Комментарии

X