У Маріуполі поліцейські спільно з працівниками екологічної інспекції викрили у незаконній діяльності двох рибалок

18.11.2020 16:56

Правопорушники рибалили на річці Кальміус забороненими знаряддями лову - сітками. Серед незаконного улову - понад 400 рибин. Відкрито кримінальне провадження.


Працівники роти поліції особливого призначення ГУНП в Донецькій області разом із працівниками Державної екологічної інспекції провели спільний рейд з виявлення та припинення незаконного зайняття рибним промислом.

Правоохоронці викрили двох мешканців Маріуполя, які на надувних човнах за допомогою сіток здійснювали вилов водних біоресурсів. Серед незаконного улову:402пеленгаси, а також лобань, судак, карась та тарань у загальній кількості 30 рибин.

Сума збитків державі склала більше 283 000 гривень.

Співробітники Центрального відділу поліції внесли відомості за даним фактом до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 1 ст. 249 Кримінального кодексу України «Незаконне зайняття рибним, звіриним або іншим водним добувним промислом» . Відповідно до санкції статті подібні дії караються штрафом від ста до двохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або обмеженням волі на строк до трьох років.

Досудебное расследование продолжается.
Присоединяйся к нашей армии антикоррупционеров! Подписывайся на нас в Telegaram, Facebook, Youtube и Twitter и Instagram!

Комментарии

другие новости

X