В Киеве "захватывают" прокуратуру: активистам "шьют" хулиганство

31.01.2020 18:28

У Києві нібито захоплюють прокуратуру Голосіївського району. Щоправда, це відбувається у фантазії очільника відомства Артема Яся. Замість того, щоб відреагувати на мирну акцію протесту та вислухати вимоги громадських активістів, борців із піщаними браконьєрами, прокурор району викликав поліцію. А потім звинуватив учасників мирного протесту у хуліганстві. Про це повідомив правозахисник ГО "Стоп корупції" Олександр Золотнюк.

"Співробітники прокуратури заявили, що проти мене відкриють кримінальне провадження за ст. 194. Ідеться про нібито організацію силового захоплення прокуратури. Потім слідчий почав говорити про статтю "Хуліганство". Ми шоковані, адже проводили мирну акцію. А замість того, щоб вийти та поспілкуватись із громадськими активістами, головний прокурор району нацькував на нас поліцію та звинуватив у злочині", – зазначив Олександр Золотнюк.

Акція протесту під прокуратурою Голосіївського району була пов'язана із незаконним видобутком піску у промзоні на Видубичах. Громадські активісти виступають за закриття нелегальної точки, яка належать ПАТ "Мостобуд".

 

Нагадаємо, що Київрада розірвала договір оренди з цією фірмою ще у 2018 році. Техніку нелегалів неодноразово арештовували. Проте вони продовжують працювати.

За даними ЗМІ, наразі діяльність браконьєрів "кришують" підлеглі голови СБУ Баканова.

Додамо, що Олександр Золотнюк, якого сьогодні прокурор Голосіївського району звинуватив у так званому заколоті та нібито захопленні відомства, якраз і був жертвою нападу з боку охорони незаконної точки видобутку на Видубичах.

Фото: скрин з відео

Нападники розбили машину журналістів, застосували газові балончики, побили одного з них і забрали сумку з документами та грошима.
А сам правозахисник ГО "Стоп корупції" Олександр Золотнюк отримав черепно-мозкову травму та опік слизової оболонки очей.

Примітно, що раніше громадські активісти уже звертались до начальника прокуратури Голосієва Артема Яся через піщаних браконьєрів з ПАТ "Мостобуд". Тоді він обіцяв розібратись у ситуації та розв'язати питання. Відтоді минуло понад рік.

Читать также:
Присоединяйся к нашей армии антикоррупционеров! Подписывайся на нас в Telegaram, Facebook, Youtube и Twitter и Instagram!

Комментарии

другие новости

X