У Харкові активісти змусили голову ОДА зробити заяву

21.07.2020 20:09

Голова Харківської ОДА Олексій Кучер взяв під особистий контроль ситуацію, що склалася на збанкрутілому заводі «Електроважмаш». Такого кроку від нього домоглися активісти харківського відокремленого підрозділу ГО «Стоп корупції». Про це розповів голова осередку Сергій Усов.

Elektro
Фото: СтопКор

Єдиний в Україні, унікальний в світі харківський завод «Електроважмаш» виробляє велику електротехніку, тягове обладнання, а також генератори для гідро-, тепло- та атомних електростанцій. Але нині підприємство – фактично банкрут, і його хочуть передати у приватну власність.

«Уявіть собі, вартість лише заводу – 200-300 млн грн, а на продажі залишеного там брухту можна заробити до 20 млрд грн», – зазначив Усов.

Elektro2
Фото: СтопКор

Він підкреслив, що проблема підприємства усім давно відома, але жодних дій задля збереження заводу та налагодження його роботи досі не виконувалося.

Вперше слово від керівництва пролунало саме після пресконференції, яку провели активісти ГО «Стоп корупції» у Харкові. Завдяки втручанню нашого осередку, голова Харківської ОДА Олексій Кучер нарешті звернув увагу на питання та заявив, що зі свого боку докладе максимальних зусиль, аби державний завод знову запрацював як слід та не став приватною власністю.

Нагадаємо, раніше активісти «Стоп корупції» викрили у Харкові компанію-монополіста, яка спекулювала на оплаті реклами транспортним депо.

Читать также:
Присоединяйся к нашей армии антикоррупционеров! Подписывайся на нас в Telegaram, Facebook, Youtube и Twitter и Instagram!

Комментарии

другие новости

X