У Чехії через коронавірус ввели комендантську годину

27.10.2020 08:42

Уряд Чехії посилив карантинні обмеження в країні. Повідомляється, що з 28 жовтня в країні буде діяти комендантська година з 21:00 до 05:00.

Britaniya koronavirus
Иллюстрация: Reuters

Об этом пишет РБК-Украина з посиланням на Novinky.

За словами міністра охорони здоров'я Чехії Романа Примули, нові обмеження діятимуть до 3 листопада. Громадянам буде заборонено пересуватися вулицями з 21:00 до 5:00, крім робітників і термінових поїздок, які пов'язані зі здоров'ям, майном. Також дозволяється вигулювати собак в межах 500 метрів від будинку.

"Ми не бачимо того зниження, якого очікували в ці дні. Ми повинні прийняти подальші заходи, які не завдадуть шкоди економіці, але забезпечать скорочення кількості інфікованих", - заявив міністр охорони здоров'я після засідання уряду.

Крім цього магазини будуть закриватися о 20:00. У неділю роздрібні продажі будуть припинені повністю. Автозаправок, аптекам і ресторанам дозволено працювати по неділях, однак не впускаючи клієнтів в приміщення.

Також в уряді закликали компанії дозволити своїм співробітникам якомога більше працювати з дому.

Как сообщал "СтопКор" ранее, у світі майже 30 мільйонів людей одужали від коронавірусу.

Читать также:
Присоединяйся к нашей армии антикоррупционеров! Подписывайся на нас в Telegaram, Facebook, Youtube и Twitter и Instagram!

Комментарии

другие новости

X