Сумська область: за минулу добу 2 боєприпаси виявлено та ще 4 знешкоджено

24.03.2020 14:51

23 березня, групою піротехнічних робіт Міжрегіонального центру швидкого реагування Державної служби України з надзвичайних ситуацій (м. Ромни), проведено роботи зі знешкодження одного 152 мм та трьох 76 мм артилерійських снарядів часів Другої світової війни. Небезпечні знахідки раніше виявили в полі, на відстані до 3 км від житлових будинків в с. Пекарі Конотопського району та в с. Хмелів Роменського району на відстані 1,5 км від житлових будинків.

Цього ж дня, до Служби порятунку «101», надійшла інформація про виявлення предмету схожого на боєприпас в м. Тростянець. Ним виявилась 120 мм мінометна міна, яка знаходилась на відстані 20 м від житлових будинків. Схожий випадок мав місце в Сумському районі, де в лісосмузі на відстані 1,5 км від житлових будинків с. Северинівка місцевим мешканцем було виявлено 85 мм артснаряд. На місцях небезпечних знахідок правоохоронцями виставлено охорону, надано заявку на знешкодження до Міжрегіонального центру швидкого реагування Державної служби України з надзвичайних ситуацій.

Пам'ятайте! Вилучення та знешкодження даних предметів можуть здійснювати лише відповідні фахівці – піротехніки Державної служби України з надзвичайних ситуацій.

 

 

В ДСНС Украины в Сумской области

 

Присоединяйся к нашей армии антикоррупционеров! Подписывайся на нас в Telegaram, Facebook, Youtube и Twitter и Instagram!

Комментарии

другие новости

X