Судитимуть помічника капітана бурової установки, який незаконно відвідував окупований півострів

18.11.2020 18:14

За процесуального керівництва прокуратури АР Крим та міста Севастополя скеровано до суду обвинувальний акт стосовно помічника капітана бурової установки за фактом порушення порядку в’їзду на тимчасово окуповану територію України та виїзду з неї (ч. 2 ст. 332-1 КК України).

Досудовим розслідуванням встановлено, що громадянин України помічником капітана бурової установки на незаконно захопленому окупаційною владою «Державному унітарному підприємстві «Чорноморнафтогаз». Починаючи з 2014 року, обвинувачений систематично порушував порядок в’їзду на тимчасово окуповану територію України та виїзду з неї з метою спричинення шкоди інтересам держави, яка полягала у незаконному використанні Російською Федерацією природних ресурсів у виключній (морській) економічній зоні України.

Примечание: в соответствии со ст. 62 Конституции Украины лицо считается невиновным в совершении преступления и не может быть подвергнуто уголовному наказанию, пока его вина не будет доказана в законном порядке и установлена обвинительным приговором суда.

За матеріалами прокуратури АР Крим та міста Севастополя

Присоединяйся к нашей армии антикоррупционеров! Подписывайся на нас в Telegaram, Facebook, Youtube и Twitter и Instagram!

Комментарии

другие новости

X