Стратегическое госпредприятие на админкордони с Крымом возглавил сторонник Жириновского

18.02.2020 10:00

Землі у Херсонській області, на адмінкордоні з анексованим Кримом, є справжнім «золотим дном» для тамтешніх посадовців. Та як вийшло, що стратегічне державне підприємство, яке має доступ до кадастрових та топографічних карт України, очолив громадянин Росії? Розслідував Кирил Вольний.

Разом з Херсонським осередком ГО «Стоп корупції» журналісти «СтопКору» займались моніторингом обігу обласних земель на Херсонщині. І увагу розслідувачів привернув директор одного з державних підприємств.

Йдеться про Олександра Миколайовича Карпенка, який з 2018 року є директором ДП «Центр земельного кадастру в Херсонській області».

Це державне підприємство спеціалізується на обліку та оцінці всіх земель, вносить відомості до Публічної кадастрової карти та проводить аукціони з продажу.

Та анкета на людину з ідентичним ім'ям прізвищем та по батькові знайшлась на… сайті «Миротворець» (цитуємо): «Карпенко Олександр Миколайович. Сепаратист, посібник окупантів».

На сайте "Миротворец" данные Александра Карпенко

За даними сайту, пан Карпенко був зареєстрований кандидатом в депутати Красноперекопської міської ради першого скликання вже за російської влади – від партії «ЛДПР» Жириновського. Та вибори на півострові програв.

Читать также:
Присоединяйся к нашей армии антикоррупционеров! Подписывайся на нас в Telegaram, Facebook, Youtube и Twitter и Instagram!

Комментарии

другие новости

X