Стовби з мітками: на Київщині кандидати продовжують порушувати виборче законодавство (ФОТО)

21.07.2019 17:32

У селах Яблунівка та Трушки Білоцерківського району Київської області, й досі розміщена реклама кандидатів у народні обранці - Ференця та Фурдичка. Зокрема, по всьому селі на стовбах майоріють їхні прізвища. Про це повідомила довірена особа кандидата в народні депутати України Валерія Колюха – Володимир Цикалевич. Чоловік звернувся на гарячу лінію ГО “Стоп корупції”.

Агітація в день виборів заборонена

І Ференець і Фурдичко – обидва кандидати в парламентарі у 92 виборчому окрузі.

Агітматеріали в селах Трушки та Яблунівка

За даними ЗМІ, Олександр Ференець – експрокурор Володарського і Фастівського районів, його свого часу, було звільнено з правоохоронних органів за хабар.

Про порушення повідомили на гарячу лінію "Стоп корупції"
Ференець – експрокурор Володарського і Фастівського районів

Микола Фурдичка – депутат Київської обласної ради від “Опозиційного блоку”, якого обирають до облради уже вчетверте.

Напомним, что в рамках общественной инициативы "Стоп политической коррупции" команда правозащитников, журналистов и региональных активистов занимается мониторингом и освещением фактов нарушений избирательного законодательства по всей Украине.

Раніше ми писали: “Я прийшов, а ДВК – підманула, підвела”: на Черкащині виборцям видають бюлетені, в яких вже відмічені кандидати (ВІДЕО)”.

Присоединяйся к нашей армии антикоррупционеров! Подписывайся на нас в Telegaram, Facebook, Youtube и Twitter и Instagram!

Комментарии

X