Стефан Лёвен поддержал предложение Зеленского вернуть проблему Крыма на повестку дня

13.06.2020 10:47

Президент Зеленський під час розмови з прем'єр-міністром Швеції Стефаном Левеном висловив бажання повернути обговорення "кримського питання" до порядку денного.

Фото: ОПГ

Про це глава держави повідомив на своїй сторінці у Twitter, передає "Главком".

"Прем'єр-міністр Швеції підтримав мою пропозицію повернути проблему Криму на порядок денний. Впродовж років звучало лише питання припинення війни на Донбасі. Однак війна, яка там триває, почалася саме з Криму", - написав Зеленський.

Прем'єр-міністр Швеції підтримав важливість порушення питання повернення Криму на порядок денний.

Володимир Зеленський подякував за незмінну підтримку Швецією суверенітету й територіальної цілісності нашої країни та поінформував про ситуацію на Донбасі й виконання домовленостей Паризького саміту в Нормандському форматі.

Як повідомлялось, президент України Володимир Зеленський провів телефонну розмову з прем'єр-міністром Швеції Стефаном Левеном. Глава Української держави привітав очільника шведського уряду з Національним днем Швеції, який святкували 6 червня. Сторони обговорили ситуацію з поширенням та стримуванням коронавірусної інфекції на території обох держав.

Читать также:
Присоединяйся к нашей армии антикоррупционеров! Подписывайся на нас в Telegaram, Facebook, Youtube и Twitter и Instagram!

Комментарии

другие новости

X