Стало відомо, коли Іран готовий розпочати двосторонні переговори з Україною щодо збитого літака МАУ

09.07.2020 09:48

Іранська влада з 20 липня готова розпочати двосторонні переговори з Україною щодо катастрофи рейсу МАУ, збитого під Тегераном. Офіційний Іран очікує дату, яку запропонує українська сторона.

MAU Iran
Фото: REUTERS

Про це повідомляє "ZN.ua", передає "РБК-Украина".

Іран стверджує, що завжди була готовий співпрацювати з Україною.

"У зв'язку з цим іранська сторона заявила про готовність розпочати двосторонні переговори, починаючи з 20 липня 2020 року, і зараз ми чекаємо на дату, запропоновану українською стороною, - говорится в сообщении.

Більш того, Іран запевняє, що реагував на всі звернення України, і саме Україна не відповідала на ноти Ірану.

"Ісламська Республіка Іран завжди заявляла про свою готовність до переговорів, керуючись чинними нормами міжнародного права, пов'язаними з цим питанням, і повні, вичерпні тексти щодо цього були представлені Україні протягом минулих місяців, проте досі це залишилися без відповіді", - говорится в сообщении.

Нагадаємо, літак МАУ був збитий іранськими військовими 8 січня 2020 року під час зльоту поблизу аеропорту Тегерана. Жертвами авіакатастрофи стали 176 осіб.

Сьогодні в МЗС України заявили, що Іран не готовий прийняти пропозицію України про переговори щодо компенсації за збитий літак авіакомпанії МАУ.

Раніше Іран зобов'язався до 20 липня передати "чорні ящики" зі збитого українського літака Франції.

Читать также:
Присоединяйся к нашей армии антикоррупционеров! Подписывайся на нас в Telegaram, Facebook, Youtube и Twitter и Instagram!

Комментарии

другие новости

X