Дело Суркисов: Верховный суд заблокировал решение о взыскании 350 000 000 долларов из ПриватБанка 

09.09.2020 13:40

Верховний суд заблокував рішення про стягнення 350 мільйонів доларів на користь родини Суркісів з ПриватБанку після скарги Кабінету міністрів. Одночасно суд задовольнив клопотання ПриватБанку і зупинив виконання ухвали Печерського районного суду міста Києва від 9 лютого 2017 року, залишеної без змін постановою Київського апеляційного суду від 10 червня 2020 року, до закінчення касаційного провадження у справі.

privatbank
Фото: РБК-Украина

Об этом повідомляється на сайті судової влади України.

Задовольняючи клопотання, Верховний суд врахував, що ухвалою Печерського районного суду міста Києва від 2 вересня 2020 року визначено порядок виконання ухвали Печерського районного зокрема, шляхом стягнення з "ПриватБанку" грошових коштів у сумі 347 млн доларів.

"Колегія суддів визнала обґрунтованість настання ризиків для заявника до ухвалення рішення судом касаційної інстанції у цій справі, а також імовірність утруднення повороту виконання судового рішення у разі його скасування Верховним судом", - говорится в сообщении.

Читать также:
Присоединяйся к нашей армии антикоррупционеров! Подписывайся на нас в Telegaram, Facebook, Youtube и Twitter и Instagram!

Комментарии

X