Дело Насирова: Антикоррупционный суд исследовал еще три тома доказательств

03.07.2020 21:39

ВАКС дослідив ще три томи письмових доказів у справі ексголови ДФС Романа Насірова та керівника департаменту ДФС Володимира Новікова.

VAKS
Фото: Слово и Дело

Об этом сообщает "УНН" із посиланням на САП.

"За результатами судового розгляду колегією суддів ВАКС досліджено 3 томи письмових доказів, наданих прокурором САП. Зокрема ВАКС досліджував листування регіональних ДФС, яке підтверджує, що рішення про розстрочення для приватних фірм, власником яких був колишній народний депутат України, приймалось колишнім головою ДФС раніше, ніж ці фірми за ними звертались", - говорится в сообщении.

Також повідомляється, що наступний розгляд у справі — о 9:00 6 липня 2020 року.

Нагадаємо, ВАКС розпочав дослідження доказів у справі Насірова.

Нагадаємо, колишній голова ДФС Роман Насіров та керівник департаменту Володимир Новіков обвинувачуються у вчиненні злочину, передбаченого ч. 2 ст. 364 КК України (зловживання службовим становищем, що спричинило тяжкі наслідки). Крім того, ексголові ДФС інкримінують вчинення злочину, передбаченого ч. 2 ст. 366 (службове підроблення, що спричинило тяжкі наслідки).

Сторона обвинувачення вважає, що колишній голова ДФС протягом 2015-2016 років, діючи в інтересах народного депутата України 8-го скликання, особисто ухвалив низку безпідставних та незаконних рішень про розстрочення податкового боргу та зобов'язань ТОВ "Фірма "Хас", ТОВ "Карпатнадраінвест", ТОВ "Надра Геоцентр". Це спричинило тяжкі наслідки у вигляді ненадходження обов'язкових платежів до державного бюджету у сумі понад 2 млрд грн.

Читать также:
Присоединяйся к нашей армии антикоррупционеров! Подписывайся на нас в Telegaram, Facebook, Youtube и Twitter и Instagram!

Комментарии

X