«Служим народу»: в Коростене правящая партия открыла сразу два избирательных штаба

07.09.2020 16:43

Партія «Слуга народу» в рамках активної підготовки до місцевих виборів відкрила у Коростені, що на Житомирщині, одразу два територіальних виборчих штаби.

Korosten3
Відкриття другого штабу Фото: СтопКор

Об этом на своем сайте сообщил активіст ГО «Стоп корупції» в Житомирській області Олександр Ігнатьєв.

Korosten
Відкриття першого штабу Фото: СтопКор

Перший штаб відкрили ще 19 серпня народні депутати Тетяна Грищенко та Арсеній Пушкаренко. Головою цього штабу оголосили підприємця з Коростеня Миколу Іскру.

Korosten2
Відкриття другого штабу Фото: СтопКор

А ось другий офіс був відкритий 3 вересня головою житомирського обласного виборчого штабу «Слуги народу» Олександром Дмитруком. Під час відкриття, окрім голови новоствореного штабу Владислава Ковальчука, представили також кандидата від партії у мери Коростеня Віталія Науменка.
При цьому Дмитрук підкреслив, що саме цей штаб – єдиний легітимний від партії «Слуга народу».

«З огляду на бажання багатьох кандидатів проскочити під брендом «Слуга народу» до місцевих рад і мерських крісел, не виключено, що в Коростені буде відкрито третій штаб партії. Оскільки своє слово щодо Коростенського району не сказав ще центральний передвиборчий штаб партії», - отметил Александр Игнатьев.

Читать также:
Присоединяйся к нашей армии антикоррупционеров! Подписывайся на нас в Telegaram, Facebook, Youtube и Twitter и Instagram!

Комментарии

X