“Слуги народу” чинять тиск на виборчу комісію, щоб позбавитися іншої партії

25.09.2020 13:22

На Рівненщині “Слуги народу” чинять тиск на виборчу комісію, щоб не допустити на місцеві вибори партію “Рівне Разом”. Також повідомляється, що у цієї партії підтримка вже понад 21%.

Фото: charivne.info

Об этом сообщает charivne.info.

Зокрема, близько обіду, політична партія «Рівне Разом» подала документи на реєстрацію до Рівненської міської територіальної виборчої комісії, проте, як зазначають представники партії, через вчасно виявлену технічну помилку одразу ж звернулись до комісії з заявою про бажання виправити недоліки у документах.

Після цього у виборчій комісії з’явився цілий десант від партії «Слуга народу», які одразу ж почали здійснювати тиск на членів комісії та грубо втручатись у їх роботу. Так, народний депутат Олександр Ковальчук влаштовував словесні перепалки з представниками партії «Рівне Разом», членами комісії, давав вказівки присутнім та намагався у будь-який спосіб не допустити подачі пакету документів політичних опонентів. Свою поведінку народний депутат пояснював тим, що він нібито здійснює парламентський контроль за діяльністю комісії, хоча як стверджують юристи партії «Рівне Разом» це є нічим іншим як перевищення повноважень народного депутата та втручання в роботу виборчого органу.

Як відомо з останніх соціологічних досліджень рейтинг підтримки партії «Рівне Разом» серед жителів обласного центру уже перевищив 21%, тож недопуск цієї політичної партії до участі у виборах є, вочевидь, дуже вигідним для провладної партії «Слуга народу». За словами Світлани Марчук, голови рівненської міської організації «Рівне Разом» такі дії з боку представників влади свідчать про те, що Рівненщину хочуть повернути до часів Януковича, коли результат виборів визначався не громадянами, а чиновниками. На цей час представники політичних партій чекають на остаточне рішення комісії, але судячи з усього вибори у Рівному обіцяють бути гарячими.

Как сообщал "СтопКор" ранее, мінімум 15 депутатів від “Слуги народу” призначили своїх родичів на державні посади.

Читать также:
Присоединяйся к нашей армии антикоррупционеров! Подписывайся на нас в Telegaram, Facebook, Youtube и Twitter и Instagram!

Комментарии

X