Російський терорист пропонує включити окуповані Донбас та Придністров’я до РФ

07.07.2020 11:05

Російський терорист Захар Прилєпін, який їздив на Донбас воювати проти України, пропонує росіянам вирішити на референдумі питання включення до складу Росії окупованих районів Донецької та Луганської областей України, Придністров’я, а також Абхазії та Південної Осетії.

Boeviki-Donbass-1024x785
Фото: donpatriot.news

как сообщает Цензор.НЕТ із посиланням на ІНОзмі, про це йдеться в передвиборчій програмі партії "За правду", лідером якої є Прилєпін.

Серед іншого в ній запропоновано внести до Конституції РФ норму, що дозволяє приєднати будь-яку територію, де 75% громадян проголосують за входження до складу Росії.

"Ця норма має діяти не тільки для громадян і земель колишнього СРСР або Російської Імперії, але для всіх країн, громадяни яких готові жити з нами в єдиній державі", - йдеться в документі.

У зв'язку з цим партія заявляє про "негайне визнання" самопроголошених Донецької і Луганської народних республік на сході України і Придністровської республіки в Молдові і включення їх до складу Росії за результатами референдумів. Крім того, "За правду" виступила за референдуми про приєднання на правах суб'єктів РФ Абхазії та Південної Осетії.

Присоединяйся к нашей армии антикоррупционеров! Подписывайся на нас в Telegaram, Facebook, Youtube и Twitter и Instagram!

Комментарии

другие новости

X