Псевдо-Диснейленд в Днепропетровской области: в Кривом Роге за бюджетные миллионы искажают историческую достопримечательность

27.11.2019 10:22

У Кривому Розі міська влада вкладає бюджетні мільйони у сумнівний з естетичної точки зору проєкт. У квітні цього року депутати проголосували за фінансування реконструкції будинку культури по вул. Житомирській, 2а. під розміщення «Діснейленду».

Фото: Ukrainian Modernizm

У перспективі передбачено облаштування великої зали для глядачів, встановлення кількох санвузлів, дитячого кафетерію та казкового містечка.

Проте світлини проєкту, які оприлюднили нещодавно у групі Ukrainian Modernizm у соцмережі Facebook, вражають своїм несмаком.

Фото: Ukrainian Modernizm

«З дна постукали. Кривий Ріг. Стильну модерністську будівлю Будинку культури гірників місцева влада перетворює на дешеву копію замку Діснейленда. Ідея проекту народилася десь у 2015, але з того часу новин майже не було, і ми сподівались, що проект поховали. На жаль, нещодавно розробка проекту активізувалася і триває вже рік. На проектування "реконструкції" планується витратити сумарно 1 млн грн», - зазначено в пості.

Мешканці міста закликають місцеву владу схаменутися і збудувати собі кітчевий Діснейленд в іншому місці та за власний кошт, а історичну культурну споруду – просто відремонтувати.

Читать также:
Присоединяйся к нашей армии антикоррупционеров! Подписывайся на нас в Telegaram, Facebook, Youtube и Twitter и Instagram!

Комментарии

другие новости

X