Привласнення бюджетних коштів на Сумщині – трьом службовцям повідомлено про підозру (ФОТО)

16.11.2020 18:19

Шосткинською місцевою прокуратурою повідомлено про підозру колишньому директорові Управління житлово-комунального господарства, виконувачу обов’язків директора комунального підприємства міської ради та директорові товариства з обмеженою відповідальністю у привласненні майна шляхом зловживання службовим становищем та службовому підробленні (ч. 5 ст. 191 та ч. 2 ст. 366 КК України).

За даними слідства, у грудні 2018 року між підозрюваними було укладено тристоронній договір на капітальний ремонт автогідропідйомника на базі автомобіля «ЗІЛ 130». Достовірно розуміючи, що роботи виконані не в повну обсязі та не підлягають прийняттю, на той час начальник Управління підписав акт виконаних робіт, складений директором товариства. Свій підпис також поставив виконувач обов’язків директора комунального підприємства. Таким чином на рахунок товариства перераховано майже 600 тис грн бюджетних коштів у якості повної оплати за нібито виконану роботу.

Протиправну діяльність осіб викрито прокурорами спільно зі слідчими Шосткинського відділу поліції Головного управління Нацполіції в Сумській області.

Напомним, согласно ст. 62 Конституции Украины лицо считается невиновным в совершении преступления и не может быть подвергнуто уголовному наказанию, пока его вина не будет доказана в законном порядке и установлена обвинительным приговором суда.

По материалам Сумской областной прокуратуры

Присоединяйся к нашей армии антикоррупционеров! Подписывайся на нас в Telegaram, Facebook, Youtube и Twitter и Instagram!

Комментарии

другие новости

X